Rock warty fortunę


La Men "One Million $", La Men Records

W wieku 64 lat zmarł Maurice Jones, słynny promotor koncertów i menedżer rockowy. Pomagał przy organizacji Live Aid w 1984 roku. W sylwestrową noc Edyta Górniak ma zaplanowane dwa koncerty. Wysiłek się opłaci, bo zarobi na nich łącznie 100 tysięcy złotych! Planowany na kwiecień trzynasty album Killing Joke ukaże się dopiero po wakacjach. Kwartet przełożył premierę "XIII: Feast Of Fools" na 6 września.Grupa Artystyczna Teraz Poliż z Warszawy zdobyła Grand Prix zakończonego w niedzielę w Lewkowie (Wielkopolska) 11. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Niezależnych. Największa gwiazda bollywoodzkiego kina, Shah Rukh Khan, został w czwartek, 28 stycznia, uhonorowany w Hollywood. Jego woskowa podobizna znalazła się w nowym muzeum Madame Tussauds w Los Angeles. Joe Jackson, ojciec zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona, obwinia żonę i matkę artysty o śmierć syna. "Katherine mogła odwrócić los" - twierdzi.

W czwartym odcinku "Tańca z gwiazdami" pożegnaliśmy Przemysława Saletę i jego partnerkę Izabelę Janachowską.

Podczas niedzielnej uroczystości rozdania Złotych Globów, George Clooney zapowiedział, że na koncercie "Nadzieja dla Haiti", na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, wystąpią Bono, Sting, Justin Timberlake, Christina Aguilera i Alicia Keys. Oczywiście potępiamy czyn Romana Polańskiego, ale tak jak pomagamy innym polskim obywatelom, tak i jego objęliśmy pomocą konsularną - powiedział szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski, pytany na konferencji prasowej w Brukseli o reżysera, który tego dnia został przeniesiony do aresztu domowego.

W pierwszy weekend grudnia stolica zaprasza wszystkich zainteresowanych odkrywaniem możliwości swojego głosu do udziału w kolejnej edycji Gębofonu. Slash zaprzeczył jakoby brał udział w nagraniu przeboju Michaela Jacksona "Black Or White" zapewniając, że sławny riff gitarowy jest zupełnie nie w jego stylu. Formacja The Gathering w tym tygodniu wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Grupa pojawi się 29 stycznia w krakowskim klubie Loch Ness.Kylie Minogue wyda koncertową płytę. Materiał został zarejestrowany jesienią podczas tegorocznej amerykańskiej trasy Australijki. Nieznane dotąd wspomnienia o Brunonie Schulzu, m.in. opowieść modelki jego rysunków, znalazły się w książce "Zatracenie w Schulzu" Krzysztofa Miklaszewskiego. "Punktem ciężkości moich rozważań jest jednak wpływ Schulza na twórczość innych artystów" - powiedział Miklaszewski na środowej promocji książki. Formacja Cradle Of Filth pracuje nad nowym albumem. Już w połowie kwietnia muzycy wejdą do studia nagraniowego.

REGULAMIN "Sondaż Królestwo Muzyki Disney SMS"


Susan Boyle z "Britain's Got Talent" oraz uczestnicy telewizyjnego show "The X Factor" śpiewają Rage Against The Machine. Sprawdź!

Posłuchaj nowej Rihanny!


Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać premierowych piosenek Rihanny z najnowszego albumu gwiazdy zatytułowanego "Rated R".

"Hanoi-Warszawa" nominowane do EFA


Krótkometrażowy film fabularny "Hanoi-Warszawa" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz otrzymał nominację do prestiżowej nagrody EFA w kategorii Krótkometrażowy Film Fabularny.

Nagrody dla filmów TVP w Houston


Aż sześć nagród przypadło produkcjom TVP w różnych sekcjach tegorocznej, 43. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Houston, który odbywał się w dniach 9–18 kwietnia.

W stałej ofercie naszej firmy znajdziesz panele fotowoltaiczne uznanych producentów fotowoltaiki na świecie. Jeśli chcesz, żeby twoje panele fotowoltaiczne pomorskie gwarantowały długoletnią eksploatację, powinieneś wybrać panele fotowoltaiczne pomorskie tylko sprawdzonych producentów. Takie właśnie

panele fotowoltaiczne pomorskie

od wielu lat instalujemy na dachach w Gdańsku i w całym województwie pomorskim. Jeśli interesuje cię system dopłat do paneli fotowoltaicznych w pomorskim czy temat dopłat OZE w ogóle koniecznie sprawdź naszą ofertę.

Igora Pudło z grupy Skalpel remiksuje Indigo Tree


Już dziś w Myspace premiera remiksu utworu "Swell" Indigo Tree, przygotowanego przez Igora Pudło z grupy Skalpel.

Siedmioro Polaków wystąpi w Konkursie Chopinowskim


Siedmioro Polaków pozytywnie przeszło eliminacje do październikowego XVI Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina - poinformowało w piątek Biuro Prasowe Chopin 2010. W wyniku eliminacji do konkursu zakwalifikowało się 81 pianistów.

Nowy serial "Spartakus: Krew i piach" w czerwcu w HBO i HBO HD


HBO przestawia nowy, widowiskowy serial historyczny "Spartakus: Krew i piach", wyprodukowany przez Starz Entertainment. Najsłynniejszy rzymski buntownik ery Republiki - Spartakus - wcielony siłą do szkoły gladiatorów musi codziennie walczyć na śmierć i życie ze swoimi wrogami zarówno na arenie, jak i w jej kuluarach. Premiera serialu odbędzie się w sobotę, 19 czerwca, o godz. 22.00 w HBO i HBO HD.

Kristen Stewart jednak zastąpi Angelinę Jolie?


Kristen Stewart oświadczyła, że z chęcią przyjmie rolę w drugiej części filmu "Wanted. Ścigani", jeśli tylko sequel będzie równie dobry, jak oryginał.

Grozi piosenkarce gwałtem!


Policja prowadzi śledztwo w sprawie wiadomości głosowej z groźbą pod adresem brytyjskiej wokalistki Cheryl Cole.

Cesaria Evora pierwszą gwiazdą Smooth Festival 2010


Cesaria Evora to pierwsza potwierdzona gwiazda drugiej edycji Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010, który odbędzie się już 22 maja - poinformowali organizatorzy imprezy.

"Paranormal Activity": 100 mln dolarów!


"Paranormal Activity", głośny film grozy zrealizowany zaledwie za 15 tysięcy dolarów, zarobił po pięciu tygodniach wyświetlania 100 mln dolarów! Tym samym tytuł stał się najbardziej dochodowym niezależnym filmem w historii kina.

Gwiazda "Mam Talent" pozywa braci!


Susan Boyle, która międzynarodową karierę zawdzięcza udziałowi w brytyjskiej wersji telewizyjnego konkursu "Mam Talent", wytoczyła procesy własnym braciom. Wszystko to z powodu wywiadów, jakie udzielili tabloidom, martwiąc się o zdrowie siostry.

Crystal Castles na jedynym koncercie w Polsce


Kanadyski duet Crystal Castles wystąpi w Polsce. Formacja zagra 24 czerwca w warszawskim klubie Proxima.

Roman Gutek w roli... biletera


Firma Gutek Film obchodzi w tym roku 15-lecie swojego istnienia. Jubileuszowe obchody zainauguruje uroczysty pokaz filmu "Serafina" (23 października) z udziałem zaproszonych gości, wiernych widzów kina Muranów oraz Romana Gutka, który tym razem wyjątkowo pojawi się w roli... biletera.

Złoty Glob dla Scorsese


Martin Scorsese ("Wściekły byk", "Infiltracja", "Kasyno") otrzyma nagrodę Cecil B. DeMille Award, przyznawaną corocznie przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, za "wybitny wkład w rozwój sztuki filmowej".