psycholog Łódź

Od wielu lat prowadzę praktykę jako psycholog Łódź – prowadzą własny gabinet, gdzie udzielam porad psychologicznych oraz pracując w miejski szpitalu psychiatrycznym. Posiadam duże doświadczenie jako psychoterapeuta Łódź, które zdobyłem przez kilkanaście ostatnich lat pracując zawodowo jako psycholog w Łodzi.

psychoterapeuta Łódź
psychoterapia Łódź

psychoterapeuta Łódź

Jeżeli chcesz umówić się na wizytę prywatną, to jako psycholog Łódź pracuję w swoim gabinecie prywatnym, który mieści się w samym centrum Łodzi. Jeśli nie pasują ci godziny pracy mojego gabinetu psychoterapeuty, możesz liczyć na to, że umówię się na konsultacje psychoterapeutyczne w terminie, który będzie ci całkowicie odpowiadał. W ten sposób możesz liczyć na moją psychologiczną pomoc dwadzieścia cztery godziny na dobę.

psychoterapia Łódź
konsultacje psychologiczne w Łódzi

psychoterapia Łódź

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że możemy mieć depresję i potrzebować pomocy psychologa. Dlatego takie praktyki jak moja, jako psycholog Łódź, są właśnie skierowane do ludzi, którzy chcieliby przeprowadzić konsultację psychologiczną z zawodowym psychoterapeutą w Łodzi. Swoje gabinety prowadzę również w innych miastach, ale to właśnie Łódź jest miastem, w którym zaczynałem zdobywać doświadczenie jako psychoterapeuta Łódź.

psycholog Łódź
psychoterapia Łódź

psycholog Łódź

Nawet wiodąc tzw. szczęśliwe życie możemy nagle zacząć miewać stany depresyjne. Wystarczy jakieś niespodziewane przykre dla nas wydarzenie i może to być punkt wyjścia do głębokiej depresji, która może zrujnować nam życie. Często taka depresja prowadzi do uzależnienia. Dlatego psycholog Łódź przeprowadzając takie konsultacje jest w stanie bardzo szybko wykryć zbliżające się dla pacjenta niebezpieczeństwo. Depresja pozostawiona sama sobie często jest nie do pokonania. Należy zdawać sobie sprawę, że tylko zawodowy

psycholog Łódź

jest w stanie pomóc nam w walce z chorobą. Depresja nie leczona często kończy się uzależnieniem, np. od alkoholu. Takie stany depresyjne nie tylko mają wpływ na życie samego pacjenta dotkniętego depresją, ale również mają druzgocący wpływ na jego otoczenie i najbliższych. Dlatego tak ważne jest, żeby przy każdym podejrzeniu depresji zgłaszać się do psychologa lub psychoterapeuty w Łodzi.

psychoterapia łódź
psycholog Łódź

psychoterapia Łódź

Każdy kto będzie potrzebował konsultacji psychologicznej w Łodzi czy okolicach może umówić się na wizytę w moim gabinecie psychoterapii mieszczącym się w centrum Łodzi. Po kontakcie telefonicznym wyznaczymy dogodny dla pacjenta termin. Jeśli masz podejrzenie stanów depresyjnych u siebie lub u kogoś bliskiego nie czekaj, aż rozwiną się one w poważne schorzenie – pamiętaj, że im wcześniej wykryta depresja, tym większe szanse na pełne wyleczenie.